فین استارز

فین استارز بزرگترین رویداد استارت‌آپ‌های مالی ایران، خاورمیانه و شمال آفریقاست. در این رویداد صاحبان استارت‌آپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها، فرشتگان سرمایه‌گذار و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه مجالی برای شبکه‌سازی، دیالوگ سازنده‌، معرفی ایده‌ها و فرصت‌آفرینی در فضایی تعاملی پیدا می‌کنند. این رویداد که ترکیبی از فضای نمایشگاهی، میزگردهای تخصصی، رقابت استارت‌آپی، فضای شبکه‌سازی، جلسات تخصصی مشاوره، کارگاه‌های آموزشی و جلسات B2B است، فرصتی بی‌نظیر برای صاحبان ایده، استارت‌آپ‌های حوزه فین‌تک، شتاب‌دهنده‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و فعالان حوزه سرمایه‌گذاری فراهم می‌آورد تا با تعامل هدف‌مند و سازنده به شبکه‌سازی، یادگیری، شناسایی و بررسی چالش‌ها و روندهای مطرح در این صنعت نوظهور و اثرگذار در اقتصاد جهانی بپردازند.

رئیس‌ هیات‌مدیره گلدنت عنوان کرد:

فرصت ارزنده فین‌ استارز در توسعه ارتباطات و توانمندی‌های حوزه فین‌تک

به گفته خسروی پیوند زیرساخت‌های مالی و ICT هر لحظه محکم‌تر می‌شود و رویداد فین‌ استارز به عنوان تسهیل‌کننده‌ این ارتباط، نقش بسیار موثری در ایجاد و توسعه‌ کسب و کارهای مبتنی بر تکنولوژی مالی دارد.

رئیس هیات‌مدیره شرکت گلدنت با ابراز رضایت از اقدام فرابورس ایران در برگزاری رویداد فین‌ استارز، گفت: برنامه‌ داریم با 10 استارت‌آپ مرتبط که در رویداد فین‌استارز 2018 حضور دارند همکاری کنیم.

صبور خسروی در گفت‌و‌گو با خبرنگار روابط عمومی فرابورس ایران با تاکید بر اینکه در رویداد فین‌ استارز فرصت بسیار خوبی برای استارت‌آپ‌ها به منظور معرفی فعالیت خود و جذب سرمایه فراهم شده است، گفت: فرابورس ایران به خوبی از استارت‌آپ‌ها و نوآوران فناوری مالی حمایت کرده است.

وی با اشاره به اینکه گلدنت به عنوان حلقه اتصال زیرساخت‌های مالی، در رویداد فین‌استارز حاضر است، اظهار کرد: به عنوان حلقه واسط بین استارت‌آپ‌ها و خدمات زیرساختی مانند ارتباطات شبکه و اپراتورها، کارگزاران مالی بورس و بانک‌ها درحال ارائه خدمت هستیم و به استارت‌آپ‌هایی که می‌خواهند به تازگی وارد بازار شوند، خدمات متنوعی ارائه می‌دهیم.

رئیس هیات‌مدیره شرکت گلدنت با تاکید بر اینکه این شرکت در فین‌ استارز 2018 ارتباط بسیار خوبی با استارت‌آپ‌ها برقرار کرده است، تصریح کرد: با 10 استارت‌آپ برای مذاکرات جدی در راستای ادامه کار پس از اتمام رویداد فین‌ استارز، برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

خسروی یادآور شد: دفتر بین­‌المللی این شرکت که زیرمجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است خدمات بین‌المللی را به شرکت‌های دانش­‌بنیان حوزه ICT ارائه می‌دهد.

به گفته وی پیوند زیرساخت‌های مالی و ICT هر لحظه محکم‌تر می‌شود و رویداد فین‌ استارز به عنوان تسهیل‌کننده‌ این ارتباط، نقش بسیار موثری در ایجاد و توسعه‌ کسب و کارهای مبتنی بر تکنولوژی مالی دارد.

خسروی با بیات اینکه گلدنت، به عنوان مجموعه‌ای دانش‌بنیان که با تجربه‌ی ارائه راه‌حل‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و شبکه‌ای به اپراتورها و سرویس‌دهندگان خدمات ارزش افزوده، به حوزه‌ خدمات مالی ورود کرده است، گفت: گلدنت با تکیه بر ارتباطات بین‌المللی خود و زیرساخت‌های موجود در کشور اقدام به اطلاع‌رسانی خدماتی همچون بازار معاملات آنلاین، مبتنی بر بلاک‌چین و درگاه پرداخت‌ مبتنی بر رمزارز و ایجاد و تولید رمزارز، توکن و قراردادهای هوشمند با امکان معامله در بازارهای آنلاین در رویداد فین‌استارز کرده است.

رئیس هیات‌مدیره شرکت گلدنت همچنین سایر خدماتی که توسط این مجموعه در فین‌ استارز به مخاطبان ارائه شده است را شامل توسعه‌ تکنولوژی مالی و ابزارهای آن مبتنی بر IT، عرضه‌ی پلتفرم خدمات تکنولوژی مالی به عنوان سرویس (PAAS) و ارائه‌ی راه‌حل‌های جامع حوزه فین‌تک اعلام کرد.

خسروی در پایان با بیان اینکه گلدنت در آستانه‌ ورود به فرابورس ایران است، رویداد فین‌ استارز را به عنوان یک فرصت منحصر به فرد برای گسترش ارتباطات و هم‌افزایی توانمندی‌های حوزه فین‌تک ارزیابی کرد.

برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت فین‌استارز مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *