info@goldnet.ir

051-31939

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پاستور 18، پلاک 129/2، شرکت مهندسی گلدنت

درباره گروه مهندسی گلدنت

شرکت گلدنت دارای تائیدیه دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران و در سال 1379 با داشتن پروانه خدمات دیتا باهدف ارائه خدمات در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز به فعالیت نمود. در حال حاضر این مجموعه با بهره‌گیری از بیش از 19 سال تجربه در زمینه‌های متنوع ICT موفق به ثبت 8 اختراع، 7 محصول دانش‌بنیان، 4 برند تجاری و دریافت 2 پروانه بهره‌برداری و اخذ 2 گواهی استاندارد IP67 و تائید نمونه دستگاه ردیاب خودرویی گردیده است. شرکت گلدنت به‌عنوان کارگزار (داخلی و بین‌المللی) معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران در حوزه ICT، دارای مجوز فعالیت در زمینه صادرات محصولات فناورانه می‌باشد. همچنین این شرکت در تدوین استانداردهای ملی در حوزه ICT، ارائه مشاوره در سطح کلان به شرکت‌های زیرساخت، اپراتورها و سرویس­‌دهندگان و نظارت امنیتی در سطوح متفاوت اجرایی پروژه­‌ها حضور فعالی دارد.

شرکت گلدنت، علاوه بر فعالیت مؤثر و پیشرو در داخل کشور، با ثبت شرکت در کشور استرالیا گامی در جهت تسهیل ارتباطات بین‌المللی برداشته و در همین راستا در سال 1395 به‌عنوان کارگزار رسمی بین‌المللی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه ICT انتخاب گردید. همکاری با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز وزارت ارشاد از دیگر فعالیت­‌های شرکت گلدنت در فضای بین­‌المللی می­‌باشد.

همچنین مرکز یکپارچه آنلاین صادرات ICT گلدنت (GoldNet Export Center) با تائید و حمایت کریدور صادرات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به منظور توسعه صادرات در حوزه ICT ایجاد گردیده است. هدف این مرکز کمک به شرکت‌های نوپا و تولیدی برای صادرات تولیدات و خدمات‌ آن‌ها به کشورهای شریک و تعامل با بازارهای جهانی می‌باشد که به رشد اقتصادی آن‌ها کمک می‌کند.

این گروه همواره سعي نموده است خدمات خود را برابر آخرين پیشرفت‌ها و دستاوردهاي روز دنيا ارائه نمايد و در عرصه عمل نيز با پيشگام بودن، اين را به اثبات رسانيده است.

بر اساس توانایی‌ها و امکانات موجود در گروه مهندسی گلدنت، عناوين مهم حيطه فعاليت فعلي اين مجموعه به شرح ذيل می‌باشد:

  • ارائه راه‌حل­‌ها، خدمات و ابزارهای حوزه FinTech شامل سرویس­‌های مبتنی بر بلاک چین، رمز ارزها، شبکه­‌های مخابراتی و شبکه بانکی
  • طراحی و تولید سخت‌افزارهای خاص­‌منظوره با کاربردهای متنوع (ردیاب، رهیاب، دیتا ترنسیور و ریگ‌های ماینینگ و …)
  • تهیه و تأمین زیرساخت‌های سرویس‌دهی در اپراتورهای ثابت و همراه (O/BSS، Billing/Charging، Public Wi-Fi، نرم‌افزار مدیریت اجزاء شبکه و …)
  • تولید و ارائه سامانه پیام­رسان داخلی – چکاوک (Application OTT Chakavak)
  • طراحی، تست و نگهداری خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری VoIP
  • طراحی و راه‌اندازی سیستم‌های پیشرفته مانیتورینگ (Condition Monitoring، Network Monitoring و …)
  • طراحی و پیاده‌سازی سرویس‌های ارزش‌افزوده در حوزه اپراتورهای ثابت و همراه
  • توسعه‌دهنده تکنولوژی­‌های نوین مبتنی بر ICT

 

 

راه های ارتباطی

آدرس دفتر مرکزی: کیلومتر 12 بزرگراه مشهد-قوچان، پارک علم و فناوری مشهد

آدرس ساختمان مرکزی شعبه 1: مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پاستور 18، پلاک 129/2

تلفن: 38477277-051 یا 31939-051

ایمیل: info@goldnet.ir

شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به شرکت گلدنت می باشد.